Demoliční práce Ostrava

Demoliční práce Ostrava jsou naší další hlavní demoliční činností. Využijete je zejména ve chvíli, kdy je nutné zbourat rodinný dům nebo jinou budovu, která tzv. překáží, chátrá anebo má být na tento pozemek postavený zbrusu nový objekt. Doba je taková, že lidé chtějí stavět nové domy, tj. své vlastní domy, ale je málo místa, a proto hojně využívají demoliční práce Ostrava. Díky zbourání starého domu a postavení nového obydlí získáte dům, který bude modernější a bude mít i delší životnost.

Co je nutné udělat před demolicí samotnou?

Demoliční výměr je nutný k tomu, abychom mohli nasadit naši techniku a lidské zdroje a provést kvalitní demoliční práce Ostrava. Jedná se o souhlas s tím, že je možné legálně odstranit daný objekt.

Co následuje po demolici?

Provést tzv. demoliční výmaz z Katastru nemovitostí, dále zlikvidovat suť a demoliční odpad. O odvezení suti se kompletně postará HOOBSTAV s.r.o., který zajišťuje demoliční práce Ostrava kompletně od A až do Z, tj. včetně provedení zemních a výkopových prací.

Nejčastěji se s námi setkáte při provádění demolice Ostrava, demolice Vítkovice, demolice Bohumín, demolice Orlová, demolice Karviná, demolice Havířov, demolice Český Těšín, demolice Frýdek-Místek, demolice Hlučín, demolice Opava, demolice Fulnek, demolice Kopřivnice, demolice Bílovec a demolice Jablunkov.

Napište nám s poptávkou
Demoliční práce Ostrava –
pro nás je denní chléb!